Gunold GmbH
Latviešu Русский   English

UAB “Edlonta” siuvinėjimo rinkoje jau virš 10 metų.

Atliekame siuvinėjimo ir programavimo paslaugas, bei esame oficialūs siuvinėjimo mašinų SWF, siuvinėjimo aksesuarų GUNOLD ir programinės įrangos WILCOM atstovai.

Savo novatoriškomis idėjomis spėjome įgyti savo klientų lojalumą, kurie vertina mus už atliktų paslaugų ir parduotų prekių kokybę. Orientuojamės į individualius užsakymus ir firmų reklamos poreikius.

Kadangi kiekvienas klientas mums yra svarbus, todėl stengiamės patenkinti pačius įmantriausius norus ir kokybiškai, bei greitai atlikti visus užsakymus. Mūsų įmonė pasižymi kainų lankstumu, todėl su kiekvienu klientu atskirai deriname kainas, kurios tenkintų abi puses.

Pristatymas ne tik į Lietuvos miestus, bet ir Baltijos šalys per 24 val.

Trumpai apie mus -video.


Vokiečių įmonė Gunold įsteigta 1927 ir per 80 savo gyvavimo metų užėmė tvirtą rinkos poziciją visame pasaulyje. Gunold aprūpina pramonę visais reikalingais siuvinėjimo aksesuarais. Kiekvienais metais įmonė plečia produktų asortimentą, pritaikydama juos vis naujiems siuvinėjimo įmonių poreikiams. Įmonės tikslas – padėti padidinti siuvinėjimo pramonės produktyvumą. Christoph Gunold, kuris šiuo metu sėkmingai vadovauja įmonei, atstovauja trečiai, šeimos valdomos įmonės, kartai. Įmonės atstovybės yra visame pasaulyje. Lietuvoje mes esame oficialūs įmonės atstovai.
  

Mes dirbame Jums ir dėl Jūsų.